Yleisjohto

yhtymäjohtaja Jussi Savola, puh.019 758 5512
jussi.savola@riihimaki.fi

va. johtajaylilääkäri Minna Mantila, puh. 019 758 5510
minna.mantila@riihimaki.fi

va. johtava ylihoitaja Sari Järvinen, puh. 019 758 5511
sari.jarvinen@riihimaki.fi

Ympäristöterveydenhuollon tulosalue

terveysvalvonnan johtaja Pirkko Sukula, puh.019 758 5770
pirkko.sukula@riihimaki.fi

Avoterveydenhuollon tulosalue

avoterveydenhuollon ylilääkäri Minna Mantila puh. 019 758 5937
minna.mantila@riihimaki.fi

avoterveydenhuollon vs. ylihoitaja Sanna Puolakka, puh. 019 758 5593
sanna.puolakka@riihimaki.fi

Sairaalan tulosalue

sairaalan ylilääkäri Eeva Kataja, puh. 019 758 5563
eeva.kataja@riihimaki.fi

sairaalan vs. ylihoitaja Susanna Hurme, puh. 019 758 5875
susanna.hurme@riihimaki.fi

Suun terveydenhuollon tulosalue

ylihammaslääkäri Kirsi Peltola-Haavisto, puh. 019 758 5664
kirsi.peltola-haavisto@riihimaki.fi